Remigiusz Stanisławek „Żniwa Mistrzów”

Żniwa Mistrzów – Lokata nie zarabia? To już nie jest twój problem

Książka Remigiusza Stanisławka to odpowiedź na problemy finansowe Polaków: Lokata mało zarabia, giełda za trudna, Forex zbyt ryzykowny, a o funduszach słychać same kontrowersyjne opinie. Co robić? Jeżeli to są twoje dylematy to wreszcie masz przed sobą Żniwa Mistrzów.

W tej książce znajdziesz gotowe recepty na to jak postępować chcąc ostrożnie inwestować i zarabiać lepiej niż na lokacie przy minimum ryzyka.

Dowiesz się też jaki jest przepis na inwestowanie z całkowitą stuprocentowa ochroną wpłaconego kapitału. Ciekawe prawda?

Nareszcie taka niezależna wiedza jest dostępna

Dzięki Żniwom Mistrzów:

– poznasz unikalna wiedzę podaną prostym językiem. Wiedzę tajemną doradców.

– nigdy już nie ulegniesz namowom reklamowym kiepskich doradców finansowych

– poczujesz się bezpiecznie zarządzając swoimi inwestycjami

– zaczniesz zarabiać 2 razy więcej na swoich inwestycjach niż na lokacie poświęcając na to 15 min w miesiącu.

 

Remigiusz Stanisławek

„Pogromca mitów inwestowania”. Jeden z najbardziej analitycznych i wnikliwych umysłów . w tematyce funduszy inwestycyjnych.

Ceniony autorytet, bloger, wykładowca, trener. Jedyny w Polsce doradca finansowy z kilkukrotnym tytułem Top Of The Table MDRT (The Premier Assosiation of Financial Professionals) największej na świecie organizacji zrzeszającej doradców finansowych.

Pracuje nad uzdrowieniem polskiego systemu doradztwa finansowego. Wraz z Europejską Akademią Planowania Finansowego zachęca do edukacji i zachęca do certyfikacji na europejskim poziomie. To on w 2013 roku wykrył jedną z większych afer na rynku produktów inwestycyjnych w Polsce. Tak zwaną aferę Kwartalnych Zysków. Po jego wywiadach i cyklu artykułów w prasie banki wycofały produkt ze swojej oferty.

Wykładowca Europejskiej Akademii Planowania Finansowego i Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu.

W śród dziesiątków tysięcy swoich uczniów jest znany z niezależności, rzetelności i chirurgicznej dokładności obliczeń oraz mistrzowskich umiejętności nauczania. Jednocześnie do perfekcji opanował mówienie o rzeczach trudnych w sposób łatwy i przystępny. Historia Króla Inwestura znana jest już dziesiątkom tysięcy inwestorów. Dołącz do nich!

To przede wszystkim praktyk. Częsty gość jako autor artykułów w Gazecie Wyborczej, Gazecie Ubezpieczeniowej, Pulsie Biznesu, Gazecie Prawnej.

To on jak wyraził się jeden z jego klientów „zaniósł fundusze inwestycyjne pod strzechy”