O mnie

Ewa Miłek
 wydawca, coach, autor 

Od piętnastu lat wspieram przedsiębiorczość. Pierwotnie robiłam to jako szef Gdańskiego Centrum Obsługi Przedsiębiorcy oraz Sekretarz Rady Gdańskiej Fundacji Przedsiębiorczości. Obecnie robię to jako coach, wydawca, autor książek skierowanych do właścicieli firm, wszystkich twórczych i przedsiębiorczych ludzi.

Jestem twórczynią Gdańskiego Inkubatora Przedsiębiorczości STARTER, którego głównym celem jest zapewnienie wsparcia dla nowo powstałych firm. To obecnie najlepszy Inkubator Przedsiębiorczości w Polsce i jeden z najlepszych w Europie.

Praca Kierownika PR i Marketingu Korporacyjnego Zakładów Farmaceutycznych „Polpharma”, wiele lat prowadzenia własnej firmy, a przede wszystkim bezpośredni kontakt z przedsiębiorcami jako coach i trener pozwoliło mi zdobyć doświadczenie biznesowe, a także znajomość skutecznego marketingu.

Specjalizuje się w pomocy przy przekraczaniu własnych ograniczeń i odkrywaniu swojego, unikalnego potencjału. Z mojej pomocy coachingowej skorzystało już ponad 500 osób.

Jednak przede wszystkim jestem coachem autorów wspaniałych książek. 

Obecnie jestem współwłaścicielką innowacyjnych wydawnictw: Oficyny Wydawniczej Tysiąclecia i Millennium Publishers.

Piszę również książki. Te skierowane do przedsiębiorców to: „Twoja książka cię ozłoci” i „Mistrzowie piszą książki”.

Obecnie promuję szkolenia dotyczące pisania, wydawania i zarabiania za pomocą książki. Koncepcja tych szkoleń pochodzi z Kanady, USA i Wielkiej Brytanii. Metoda, której uczę jest bardzo innowacyjna i na polskim rynku wydawniczym jest nowością.