Maria Nowak-Szabat „Zdrowie psychiczne z Ajurwedą”

O książce

Niemalże każda klientka, którą spotkałam, wspominała o dolegliwościach związanych ze zdrowiem psychicznym. Najczęściej były to problemy z koncentracją i produktywnym skupieniem myśli na jednym zadaniu. Często trudności w rozumieniu informacji i sprawnym porozumiewaniu się z innymi ludźmi. Mgła poznawcza, stan, w którym wszystko jest cięższe, wolniejsze i jakby rozmyte. Huśtawki nastroju, dla niektórych stały element życia, dla innych nieodłączna część miesiączkowania. Często klientki opowiadały o kiepskiej jakości snu, problemach z zasypianiem, z budzeniem się w nocy, a najczęściej z wysypianiem się.

Tę książkę napisałam po to żebyś mogła zrozumieć Ajurwedę przez pryzmat zdrowia psychicznego. Bez zbędnej teorii i „zapychania głowy” sanskrytem dowiesz się co jest ci potrzebne, żebyś poczuła się lepiej.

Napisanie i opublikowanie tej książki jest dla mnie przełomowym krokiem. Mam nadzieję, że też odczujesz ten przełom, czytając książkę i zmieniając swoje życie na lepsze. Zapraszam cię bardzo serdecznie do podróży w głąb siebie.