Kinga Klejment „Moje czy Twoje”

Co mówią eksperci?

Zwykłam mówić: wszystko zaczyna i kończy się w Tobie. Bez poznania samego siebie trudno jest zbudować markę osobistą, osiągać sukcesy, jak również poprawnie komunikować się z innymi i tworzyć wspierające nas relacje. Książka Kingi Klejment pozwoli Ci zajrzeć w głąb siebie samego, lepiej zrozumieć siebie i odkryć mechanizmy, które powodują, że zachowujesz się tak a nie inaczej. Daj się zainspirować i kreuj życie w zgodzie ze sobą.

Justyna Kopeć, ekspert budowania marki osobistej, prezes Marka Ty Sp. z o.o.

Od autorki

Trzymasz w dłoniach moją książkę. Dziękuję Ci za zaufanie, ale też gratuluję. To dobry krok w kierunku poznania siebie, a co za tym idzie szczęśliwego, spełnionego życia.

Nazywam się Kinga Klejment i uczę ludzi wykorzystywać swój potencjał, efektywnie komunikować się z drugim człowiekiem oraz osiągać sukcesy w życiu osobistym i biznesowym.
Jestem Certyfikowanym Trenerem STRUCTOGRAM (r- musi tu być r w kółku) Polska, metody, która upraszcza życie.

„Zatrzymaj się na chwilę i pomyśl, czy znasz siebie ? Czy troszczysz się o siebie ? Kiedy ostatnio zrobiłeś coś tylko dla siebie ? Jeżeli stajesz przed lustrem i mówisz sobie, że jesteś wspaniałym człowiekiem i kochasz siebie – to gratuluję. Jeżeli Twoja odpowiedź brzmi NIE, czas najwyższy to zmienić.
Wszystko zaczyna się od Ciebie”.

Kinga Klejment – silna i świadoma Kobieta Sukcesu
Uczy sprzedaży i motywuje do działania. Z wykształcenia jest prawnikiem, z wyboru przedsiębiorcą, inwestorem, coachem oraz trenerem rozwoju i biznesu pracującym w oparciu o metodę STRUCTOGRAM(r w kółku). Prywatnie mama dwóch wspaniałych synów, miłośniczka zwierząt i zdrowego żywienia.

Od wydawcy

Książka Kingi Klejment “Moje czy Twoje” to już dziś książka ważna dla wielu czytelników.

W bardzo praktyczny sposób pokazuje jak odkryć drzemiący w sobie potencjał, w jaki sposób wykorzystać go we własnym rozwoju oraz jak przesuwać granice własnych możliwości. Kinga nie podaje tutaj pojedynczych gotowych rozwiązań, lecz wskazówki dające całe spektrum możliwości. Dzięki nim znajdziesz sposób, jak i skąd czerpać dla siebie energię potrzebną nie tylko do rozwoju i działania, ale i do życia. Jak poznać siebie samego, aby wiedzieć co jest ważne, co chcę osiągnąć. Nauczysz się jak wyznaczać sobie cele i do nich dążyć, a co ważniejsze, jak je zdobywać.

Nikt nie rodzi się człowiekiem sukcesu, tylko to osiąga. Jak trudna bywa droga do osiągnięcia własnego celu, Kinga pokazała na własnym przykładzie. Odkryła własne życie aby udowodnić , że siła tkwi w nas, a wiara przenosi góry. Pokazała , jak ważne jest poznanie samego siebie i życie w zgodzie z samym sobą. Kinga uczy, jak ważne jest, aby zachować harmonię pomiędzy sobą, a otaczającym nas światem,  pomiędzy życiem zawodowym , karierą , a życiem osobistym. Jak istotny wpływ na to, kim jesteśmy, ma dbałość o zdrowie, kondycję fizyczną oraz o to, co jemy.

Dzięki tej książce nauczysz się, we właściwy dla siebie sposób, uporządkować i usystematyzować sposób działania służący Twojemu rozwojowi, z dbałością o Twoje życie osobiste.