Katarzyna Dolak-Mazurek „Miłosne Prawo Jazdy”

Czy zastanawiałaś się czy miłości można się nauczyć? Odpowiedź brzmi: TAK

Ta książka to prawdziwy, zrozumiały dla każdego poradnik, który przeprowadzi cię przez proces naprawiania swojego życia romantycznego.

Całość dzięki prostocie rozwiązań wypracowanych przez Kasię w trakcie pracy z klientami pozwala rozeznać się w sprawie każdemu, nawet najmniej zdolnemu uczniowi.

Katarzyna jak wprawny instruktor jazdy samochodem prowadzi kursanta od pierwszych kroków, aż do sukcesów w życiu prywatnym. Książka jest niesamowita, bo zrywając ze stereotypami mówi językiem zrozumiałym dla każdego, a humor porównań do świata motoryzacji pozwala zachować niezbędny dystans.

Od klientek i klientów:

“Naprawdę czekałam na taką książkę. Świat związków jest dla mnie koszmarem. Te szczęśliwe pary naokoło, a ja trafiałam na samych dziwaków. Próbowałam wszystkiego, od portali randkowych, do randek w ciemno u znajomych. To był koszmarny czas. Dopiero Kaśka naprawdę mi pomogła. To była trudna praca, ale było warto”

Marianna

“Trudno mi o tym mówić, ale jestem nieśmiały i trudno mi się przełamać w relacjach z kobietami. Dalej jestem nieśmiały, ale jesteśmy z moją Anią już 7 miesięcy. Dzięki Kaśka”

Krzysztof

“Mam 44 lata i myślałam, że już nic ciekawego w sferze miłości mnie nie spotka, bo w tym wieku faceci są przecież zajęci, albo coś jest z nimi nie tak. Teraz mam już przyjaciela i na Sylwestra już nie będę sama. Dziękuję Pani Kasiu”

Hanna

Katarzyna Dolak-Mazurek

Katarzyna Dolak-Mazurek jest znanym coachem specjalizującym się w rozwiązywaniu problemów sercowych.

Jestem dyplomowanym Life Coach’em i pomaga znaleźć Szczęście w Miłości . Uczę jakie zasady sprawdzają się w miłości, bo tak naprawdę są proste jak zasady prowadzenia samochodu .Ze mną doświadczysz na własnej skórze, że szczęścia można się nauczyć żeby zdać egzamin w życiu, taki na Miłośne Prawo Jazdy.

Jestem Life Coachem akredytowanym przez Noble Manhattan Coaching (NMC) oraz Internatinal Instytute of Coaching& Mentoring (IIC&M). Dyplomowanym trenerem oraz pedagogiem. Aktualnie jestem w trakcie specjalizacji z Coachingu Kryzysowego.

TA KSIĄŻKA JEST DLA CIEBIE, JEŚLI:

  • masz za sobą nieudane próby stworzenia związku
  • otoczenie, rodzina, przyjaciele mówią Ci, że już czas na rodzinę, dom i dzieci, a Ty myślisz inaczej
  • chcesz poznać osobę do kochania
  • jesteś w dobrym związku i chcesz przenieść go na wyższy poziom
  • szukasz szczęścia i miłości, ale po za związkiem w tradycyjnym rozumieniu
  • szukasz rozwiązań i pomysłów na to żeby bardziej zadbać o siebie w związku
  • to Ty chcesz mieć ostatnie zdanie w kwestii własnego życia, nie tylko uczuciowego
  • potrzebujesz nauczyć się kłócić konstruktywnie i godzić, nie tylko seksem

Od Wydawcy

Książka Katarzyny Dolak-Mazurek to odpowiedź na potrzeby naszych czasów. Zmieniający się świat sprawia wiele problemów w kontaktach międzyludzkich zwłaszcza ludziom młodym, a przecież miłość jest najważniejsza. To książka, która jest jak eliksir miłości.

Pragmatyczny styl Katarzyny pozwala zrozumieć zasady rządzące w świecie miłości i szczęśliwych związków i jak to się mówi potocznie potrafi przetłumaczyć z polskiego na nasze. Ta książka to swego rodzaju przełom w stereotypowym myśleniu o związkach, rolach społecznych, a jednocześnie to praktyczny podręcznik dla złamanych, czy po prostu nie do końca szczęśliwych serc.