Jadwiga Michalak „Podnieś Kotwicę”

Jadwiga Michalak mówi o sobie:

„Przez cały ten czas nurtowało mnie pytanie: dlaczego ludzie chorują? I inne pytanie: dlaczego niektórzy ludzie zdrowieją i pokonują nawet ciężkie (a nawet śmiertelne) choroby, a inni wprost przeciwnie? Jestem poszukiwaczem. Poszukuję prawdy o człowieku i drzemiących w nim możliwościach. Te poszukiwania doprowadziły mnie do całkowitej zmiany życia.”

W książce, która napisała dzieli się swoimi doświadczeniami. Wiedza, którą tutaj prezentuje nie jest wiedzą tylko teoretyczną, książkową. Dzieli się w niej przede wszystkim swoim doświadczeniem w pracy z podświadomością. Praca ta daje niesamowite rezultaty. Dzięki niej stajemy się prawdziwymi kreatorami naszego życia. Każdy człowiek może i powinien stać się panem swojego losu i każdy człowiek może je w dowolnym momencie zmienić. W książce jest wiele konkretnych ćwiczeń, prostych a jednocześnie niezwykle skutecznych.

Jadwiga Michalak

Jadwiga Michalak – terapeutka, specjalizuje się w pracy z podświadomością. Jest trenerem Radykalnego Wybaczania, nauczycielem Vedic Art, czyli sztuki wyrażania siebie poprzez malowanie intuicyjne. Jest także trenerem holistycznej metody Neo Sea. Od wielu lat prowadzi warsztaty rozwoju osobistego i duchowego, malowania intuicyjnego, udziela prywatnych konsultacji.

Z wykształcenia farmaceutka, skończyła Akademię Medyczną wydział farmaceutyczny we Wrocławiu. Przez ponad 30 lat pracowała zgodnie z wykształceniem, również we własnej aptece.

Co mówią jej uczniowie?

Bez Ciebie, a dokładnie bez pracy twoją metodą nie naprawiłabym swojego małżeństwa. Wydawało się, że to już koniec, a udało się.

Dziękuję Małgorzata

Panią Jadwigę poznałem na jej warsztatach. Już teraz wiem dlaczego już trzeci z moich biznesów zbankrutował. Pracuję teraz zupełnie inaczej. Jest za co dziękować, dlatego bardzo dziękuję Pani Jadwigo

Tomasz

Przyznam, że dość sceptycznie podeszłam do pracy z podświadomością. Wydawało mi się, że mój problem to jedynie medyczna sprawa. Notoryczne problemy z gardłem, leki, lekarze. Nie przestałam się leczyć, ale odkąd pracuję nad sobą tak jak nauczyła mnie pani Jadwiga Michalak mam już 4 miesiące bez problemów.
Polecam wszystkim

Agata