Dariusz Młynarski „Marketing sieciowy dla realistów”

Książka Dariusza to wnikliwy przewodnik po świecie MLM. Nie jest jednak wprowadzeniem w temat dla początkujących. (…) Jest to pozycja dla osób nieco zaawansowanych i zarazem pewnych tego, co chcą robić w życiu. Z drugiej strony – dla osób, które szukają pomocy, jak to zrobić i jak być się bardziej skutecznym na ścieżce MLM.

Dariusz Młynarski uświadamia nam, że nie tylko zysk  się w tej branży liczy, a może nie przede wszystkim. Istotne są współpraca i relacje między uczestnikami MLM.

Autor, oprócz powoływania się na własne doświadczenia, czerpie z wiedzy innych biznesmenów i liderów MLM. Wiedza ta opiera się na przekonaniu, że aby tworzyć zysk, trzeba postępować etycznie. Tylko tak możemy być autentycznie atrakcyjni dla innych uczestników branży. Dlatego tak ważne są współpraca i zdobywanie zaufania.

Tytuł książki jest niezwykle trafny. Jest to bowiem książka dla tych, którzy chcą zobaczyć MLM odarty ze złudzeń  Jest ona także  bardzo konkretna, zarazem  pokazując w jakim stopniu praca w MLM może być przygodą przynoszącą zysk. Przygodą, która potrafi uwypuklić to, co w nas najlepsze.  Młynarski uczy także jak być prawdziwym liderem. Ciekawe jest jednak to, że książka zdradza tajemnice tych, którzy w MLM osiągnęli wszystko w sposób łatwy do zastosowania.

“Mam doświadczenie w pracy w MLM, ale dopiero Dariusz pokazał mi i mojej grupie nowy poziom marketingu. Wyznaczył nowe, skuteczne standardy. Jednocześnie potrafi sprawić, że naprawdę czujemy się częścią tego w czym uczestniczymy. To mistrz budowania autentycznych relacji.”

Tomasz Kubica

Przedsiębiorca, lider WellU na terenie Norwegii

“Szczerze polecam książkę Darka Młynarskiego, ponieważ jest to spojrzenie praktyka. Dariusz Młynarski to człowiek o analitycznym umyśle z dogłębnym zrozumieniem branży MLM. To właśnie dlatego potrafi łączyć te różne światy – tłumaczy język sprzedaży i nowych technologii tak, żeby przełożyło się to na sukces w MLM”

 Tomasz Kopera

Ekspert branży MLM, autor wielu publikacji w tym w Network Magazine,

Wice Prezes InSee

Dlaczego trzeba przeczytać “Marketing sieciowy dla realistów”?

 

To będzie kawał solidnej edukacji

  • Pozasz  8 kroków do wyboru najlepszej dla siebie oferty MLM lub weryfikacji już podjętej decyzji.
  • Dowiesz się, co jest kompletnie nieistotne przy podejmowaniu współpracy z firmą MLM, pomimo, iż argumenty te są często używane w prezentacjach by pozyskiwać nowych współpracowników.
  • Dowiesz się, jakich ofert lepiej jest unikać jak ognia i jak odróżnić te niebezpieczne od wartościowych.
  • Poznasz działania kluczowe dla sukcesu w marketingu sieciowym. Biznes będzie się rozwijać szybciej i we właściwym kierunku, kiedy te właśnie działania wypełnią większość poświęconego na niego czasu.
  • Dowiesz się, co ma decydujący wpływ na sukces i na co w pierwszej kolejności położyć nacisk, by osiągać lepsze efekty, szybciej.

Dariusz Młynarski

Współwłaściciel WellU – polskiej firmy z branży marketingu sieciowego. Stworzył unikalny, hybrydowy, progresywny system wynagrodzeń, który jest stosowany w jego firmie.

Współtwórca nowatorskich rozwiązań informatycznych w MLM, między innymi związanych z umiędzynarodowieniem działalności.

Interesuje go funkcjonowanie i adaptacja firm sieciowych na nowych rynkach ze szczególnym uwzględnieniem różnic kulturowych w poszczególnych krajach. W centrum jego zainteresowań jest kultura firm sieciowych w Polsce.

Od Wydawcy

To pierwsza tego typu książka, z której można się uczyć MLM bez względu na to z jaką firmą się wspołpracuje

Gorąco polecam