Anna-Maria Wiśniewska „Twój wizerunek w social media”
Czy wiesz, że Twój profil w social media może zarabiać?
To, jaki masz wizerunek (nie tylko) w sieci wpływa na to, czy inni odbierają Cię jako eksperta, z którego usług chcą skorzystać, czy też stwierdzą, że nie jesteś godny ich zaufania. Publikacja, którą trzymasz w rękach sprawi, że zaczniesz być świadomy siebie i konsekwencji Twoich działań w sieci. Dzięki sprytnie skonstruowanym ćwiczeniom zidentyfikujesz swoje wartości, przekonania czy archetypy. Pomoże Ci ona także zidentyfikować swoich klientów oraz nauczy Cię  skutecznej komunikacji. Dzięki zbudowanemu wizerunkowi zaczniesz być rozpoznawalny, Twoje treści lubione i komentowane, a Ty – zaczniesz sprzedawać (siebie, swoje produkty, usługi, pomysły…).
Wydanie jest dwuksiążkowe: w Worbooku znajdziesz ogrom wiedzy i wiele ćwiczeń, miejsca do zapisków, inspirujących myśli, a Terminarz będzie Ci przypominał o pracy z Workbookiem, znajdziesz tam przykładowy harmonogram postów, inspirujące cytaty, i – co więcej – będziesz mógł go wykorzystywać jako swój kalendarz.

Anna-Maria Wiśniewska

Jest pasjonatką social media marketingu, która pokazuje, że media społecznościowe można w prosty sposób wykorzystać do budowania spójnego, skutecznego i autentycznego wizerunku oraz promocji swojego biznesu. Prowadzi agencję Socialme Agency. Jest pomysłodawczynią akcji #WiecejDziewczyn, która wspiera kobiety w ich działaniach. Przez jej ręce przeszły tysiące przedsiębiorców i osób prywatnych, z którymi pracowała nad ich wizerunkiem w social media we wszelaki sposób: indywidualne i grupowo, na konsultacjach, szkoleniach i warsztatach.

www.annamariawisniewska.pl